Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко відвідав Рівненщину

З робочим візитом до Рівного та Острога сьогодні прибув міністр культури Олександр Ткаченко. У Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулася прес-конференція для журналістів. Там міністру провели екскурсію. Також йому представили найстарішу ікону України 13 ст.

Про це повідомив 0362.ua.

Журналістів цікавило чи прийняло міністерство культури на затвердження туристичні об'єкти Рівненщини.

Адже Рівненська область в останні роки заграла новими фарбами і заново відкрилася українцям і закордонним гостям, як туристичний край.

Тобто нашу культурну спадщину, туристичні об’єкти – Краєзнавчий музей в Рівному, Острозький і Дубенський замок – є кращими "візитками" для позитивної промоції області.

Самі ці об'єкти плануються до реконструкції в рамках Великої реставрації.

Олександр Ткаченко:

- Є певний критерій затверджених об'єктів туристичних маршрутів. І ми хочемо, щоб реконструйовані пам'ятки культури мали змогу отримувати якомога більше людей, туристів. Це відповідна належність певних пам'яток, які можуть входити до ЮНЕСКО. Через руйнацію об'єктів є такі, що потребують термінової реконструкції. Цей перелік подає місцева влада. Ми передивлялися ці об'єкти , вони відповідають критеріям, проте ще жодного рішення не було прийнято.

Нагадаємо, що мова йде про Краєзнавчий музей Острозький і Дубенський замок.

- Головний пріоритет у напрямку розвитку туризму - це якісні дороги зазначив на прес-конференції очільник області Віталій Коваль.

Головною задачею він вважає якісні дороги до туристичних пам'яток. Тому, що буде не правильним, якщо ми відремонтуємо об'єкти, а дороги до них нема.

- Тому це буде спільне ріщення Міністерства культури і обласної адміністрації, - запевнив голова Рівненської ОДА.

- Коштів на реалізацію цих проектів має вистачити, сподівається міністр. Проте без інвестицій в креативну економіку сфери культури розраховувати на повернення практично неможливо. Це та галузь , яка потребує чимало інвестицій. Але це інвестиції не тільки в спадщину, але і в те, щоб ці інвестиції поверталися, - зазначив міністр.

Наразі виноситься до парламенту проект закону щодо заборони хаотичних забудов.

Планується внести зміни до кримінального кодексу. Зараз проект знаходиться на погоджені в Уряді.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: