Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Мешканці Квасилова шостий день без води

Без води у кранах святкують Різдво мешканці багатоповерхівок у Квасилові.  Раніше керівництво «Рівнеоблводоканалу» обіцяло, що взв’язку з заміною водогону Рівне-Квасилів вода буде подаватися з пониженим тиском усього три дні – із 3 по 5 січня. Але насправді води небуло зовсім у квартирах вище четвертого поверху. 7 січня, обіцяли, що аварійна бригада буде працювати з восьмої години ранку. Про це за телефоном аварійно-диспетчерської служби Рівнеоблводоканалу повідомила чергова диспетчер. За її словами, прорив стався  на вулиці Хутріський. Термін, у який буде відновлено водопостачання чергова назвати не змогла. Інофрмацію про аварію підтвердив начальник служби водопровідно-каналізаційного господарства Рівненського району Андрій Турчин.

Загалом у Квасилові води в будинках на верхніх поверхах немає вже шосту добу. Третього січня її відключили у зв'язку з плановим ремонтом. Як повідомляє телеканал «UA: Рівне», головний інженер «Рівнеоблводоканалу» Віктор Єфімов сподівається, що водопостачання найближчими днями вдасться відновити. За словами заступника Квасилівського селищного голови Анатолія Котовського, у водоканалі потребу проведення ремонтних робіт саме зараз пояснили необхідністю терміново освоїти 1,5 мільйони гривень. Поки ж мешканці Квасилова змушені стояти в чергах до автоцистерн, у яких підвозить питну воду в селище «Рівнеоблводоканал».

P.S. Сьогодні, 8 січня біля цистерн з технічною водою від «Рівнеоблводоканал» мешканці багатоповерхівок годинами стояли у черзі по воду на морозі 12°С!

https://www.youtube.com/watch?v=vAqWKWFQKkg

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: