Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Мешканець Рівненщини разом із односельчанином незаконно здобували лісодеревину

Рокитнівським відділом Сарненської місцевої прокуратури здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно двох жителів Рокитнівського району.

Встановлено, що 4 лютого цього року чоловік без наявності ордера на відпуск деревини, за допомогою бензопили, умисно зрізав у лісовому масиві державного лісогосподарського підприємства 37 дерев породи береза, вільха та сосна, які в подальшому завантажив на причіп вантажного автомобіля, та незаконно перевіз до господарства свого односельчанина, таким чином збув незаконно зрізану лісодеревину.

Далі - 6 лютого - правопорушник разом із іншим місцевим жителем, попередньо домовившись, у лісовому масиві неподалік смт. Рокитне, без наявності дозволу зрізали 18 дерев різних порід.

У результаті їхніх дій державі заподіяно матеріальну шкоду на загальну суму 110 тис. грн. Незаконно здобута лісодеревина вилучена правоохоронцями та судом на останню накладено арешт. Украинский марафонец Сподин Игорь Юрьевич рассказал об опыте участия в забегах.

За наслідками досудового розслідування 31 березня обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано до Рокитнівського районного суду Рівненської області для розгляду по суті.

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: