Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Медзаклади Рівненщини отримали ще 100 кисневих концентраторів

Для медичних закладів області, які лікують пацієнтів із коронавірусною інфекцією, закуплено сотню кисневих концентраторів.

Такі апарати є важливою частиною лікування при коронавірусі. Вони дозволяють боротися з, так званою, дихальною недостатністю пацієнтів і від їх наявності залежить життя хворого.

Кисневий концентратор - це спеціальний апарат, який виділяє кисень з атмосферного повітря, пропускаючи його через молекулярне решето, яке затримує молекули азоту. Закуплені апарати дають потік кисню до 10 літрів на хвилину. Тому один концентратор можна використати для двох пацієнтів з неважкою дихальною недостатністю.

В результаті - це можливість збільшити кількість кисневих точок і надання вчасної медичної допомоги для 200 пацієнтів.

«Концентратори розподілять між лікарнями, які визначені як опорні для лікування хворих на Covid-19. До уваги візьмуть кількість хворих і ліжок, які розгорнуті в лікарнях. І вже після цього їх доставлять у медзаклади. Найбільше – 15 апаратів – для Рівненської центральної міської лікарні, де лікується багато пацієнтів», - розповідає начальник обласного управління охорони здоров’я Олег Вівсянник.

Нагадаємо, з початку пандемії було закуплено 80 таких концентраторів. Наразі їх є 180, у планах, до кінця року, придбати ще 40-50 апаратів.


Рівненська ОДА

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: