Медичні працівники екстренної служби Рівненщини підвищують свою кваліфікацію
Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Медичні працівники екстренної служби Рівненщини підвищують свою кваліфікацію

Спеціальну навчальну програму пройшли 11 працівників екстреної медичної допомоги Дубенського району.

Мета медичних курсів – опанувати етапи серцево-легеневої реанімації в дорослих з використанням автоматичного дефібрилятора.

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль вручив першій групі курсантів сертифікати про закінчення тренінгу.

 

«Переконаний, початковий алгоритм дій при наданні першої невідкладної допомоги необхідно знати не лише медикам. Тому обговорили впровадження у майбутньому відповідних курсів і для вчителів. А також запис уроків в онлайн форматі для всіх бажаючих. Правильні знання про невідкладну медичну допомогу можуть врятувати кожне життя», – зазначив очільник області.

До слова, такі навчання в області проводять вперше. Надалі курс пройдуть медики екстренки й з інших районів області. А вже в подальшому окрім серцево-легеневої реанімації вони будуть виконувати підготовку й у інших галузях.

 

«Завдяки підтримці керівництва області ми підвищили кваліфікацію згідно Європейських стандартів в Тернопільському національному медичному університеті. Ми будемо проводити такі навчання серед усіх екстрених служб. Головне – моделювання різних екстрених випадків. Переконаний, регулярне відпрацювання таких алгоритмів, допоможе швидше реагувати навіть у найпруженіших випадках», – розповів завідувач навчально-тренувального відділу Андрій Стахнюк.

 

Пресслужба Рівненської ОДА

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: