Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Майже кавалер

Депутата семи скликань Рівненської обласної ради Валентина Кроку нагородили орденом «За заслуги» II ступеня.

Згідно з указом Президента України державну нагороду України він отримав  ще до Дня місцевого самоврядування за вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм. У нинішньому скликанні Валентин Крока є депутатом облради по виборчому округу №2 (частина Березнівського району) від партії «Блок  Петра Порошенка «Солідарність». Уже кілька скликань поспіль депутат очолює постійну комісію обласної ради з питань місцевого самоврядування, розвитку території та європейської інтеграції.

 

Феномен Валентин Крока полягає в тому, що він є абсолютним рекордсменом у статусі депутата Рівненської облради. Сім скликань поспіль бути депутатом, окрім Валентина Кроки,  не вдавалося нікому. Кожна влада намагалася заручитися його підтримкою, в Березнівському районі навіть кажуть, що за кого на виборах голосує Крока, за того голосують і переважна більшість мешканців, які там живуть.. У свої 69 років Валентин Іванович є чи не найактивнішим депутатом Рівненської обласної ради, який все і всюди встигає, попри те, що вже тривалий час перебуває на заслуженому відпочинку.

Нагадаємо, що Валентин Крока також нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня. Для того, щоб стати повним кавалером ордена «За заслуги», Валентину Івановичу ще треба отримати орден I ступеня. Ми аніскільки не сумніваємося, що рано чи пізно він таки стане повним кавалером і зовсім не важливо, яке прізвище носитиме   Президент України, який підпише указ про нагородження, бо Валентин Крока – свій чоловік  будь-якому президенту.  

• Василь Бурченя

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: