Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Майбутні кравці продемонстрували складні конструювання і моделювання на «вередливих» тканинах

Вітчизняна швейна галузь постійно потребує кваліфікованих кадрів, замовник завжди вимагає високої якості та оперативності, а ринок пропонує нові формати співпраці, розробки нових видів тканин та сучасне обладнання. Саме тому Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості завжди сміливо приймає виклики часу і навчає своїх слухачів на високому сучасному рівні, залучаючи до співпраці провідних роботодавців, враховуючи сучасні вимоги ринку праці. Якісно підготовлених кваліфікованих робітників залюбки запрошують на роботу, адже вони виправдовують довіру та сподівання роботодавців.

Для безробітних Здолбунівщини, Рокитнівщини, Володимиреччини, Рівненського району та міста Рівного життя змінилося суттєво та на краще: вони пройшли навчання в Олександрійському навчальному відділенні РЦПТО та отримали нову професію «Кравець». Слухачіуспішно склали державну кваліфікаційну атестацію, подарувавши членам державної кваліфікаційної комісії та присутнім позитивні враження і яскраву демонстрацію чималих колекцій власних виробів.

Руйнуючи буденність та одноманітність, талановиті майстрині продемонстрували чудові професійні навички, акуратність у роботі, завзяття та оптимізм. Яскраві сукні на підкладці, елегантні блузи, зручні спідниці, білизна для немовлят з натуральних тканин, стильні брюки, святкові столові комплекти та якісна постільна білизна – такі кваліфікаційні вироби були представлені на ДКА в Олександрії.

Майстер виробничого навчання, куратор групи Лілія Давидюкрадіє успіхам разом із слухачками, адже пройдено непростий шлях від першого знайомства із професією до виробничої практики на підприємствах та представлення готових виробів. Викладач Поліна Долганська зауважує: «Слухачі успішно опанувати основи конструювання одягу, самі моделювали лекала одягу, виразивши індивідуальність та творчий підхід до роботи». Зауважимо, на базі відділення створено відмінні умови для підготовки фахівців швейної галузі: до їхніх послуг - сучасне промислове та спеціалізоване обладнання, комп’ютеризовані швейні машинки, прикладні матеріали, інструмент та пристрої для крою і пошиття виробів.

Завідувач Олександрійського навчального відділення Олександр Сидорецьта старший майстер Ірина Танасюк поділилися: «Кравець – одна з улюблених професій у відділенні. Саме майбутні представники швейної галузі створюють атмосферу творчості та наснаги. Саме вони допомагають нам збагачувати колекцію виробів у творчій лабораторії дизайну і художнього проектування виробів одягового та інтер’єрного призначення, яка передає історію виникнення та розвитку професій».

А вироби слухачів таки потішили присутніх та підтвердили талант їх авторів: оздоблення виробів ручною вишивкою з бісером від Людмили Ющенко та Марини Теслюк, сучасне органічне доповнення на одязі – машинна вишивка від Галини Мисечко, Наталії Новак та Ангеліни Колодич, чудові сукня і блуза із вередливого атласу за складними конструюванням і моделюванням від Валентини Войцехової

Зрозуміло, що саме таких – ініціативних та працелюбних очікують роботодавці. Вдячні відгуки отримав навчальний заклад від партнерів, які надали свої майданчики для проходження слухачами виробничої практики – ательє «Панна» (м. Здолбунів), ТзОВ«Спецпошив» (м. Рівне), ТОВ «АЛМІ» (Рівненський район), ФОП Євгеюк О.О. (м. Березне) та ФОП Булавський А.Б. (м. Рівне). Отож, у новій професії та нових колективах кравці відточуватимуть уміння та здобуватимуть вдячних замовників.

Заступник директора РЦПТО ДСЗ Руслана Бодренкоз приємністю оцінила вироби слухачів, поцікавилася вибором тканин, поєднанням фактур і оздобленням. Вона також поспілкувалася із слухачами щодовражень від навчаннята працевлаштування.Приємно, що роботодавці вже запропонували робочі місцякваліфікованим кравцямВалентині Войцеховській, Ангеліні Колодич, Галині Мисечко, Олені Чугай, Марині Теслюк.Руслана Володимирівна привітала групу кравців та виразила надію, що відтепер цікава справа приноситиме не лише задоволення, але й бажаний достаток та професійне визнання. В урочистій атмосфері вона вручила випускникам свідоцтва державного зразка.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: