Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Мама й син разом захищають Україну

Алла Музичук та її син Владислав із Млинова у перші дні повномасштабного вторгнення пішли у місцевий військкомат. Там їх записали у батальйон тероборони. Обоє мали потрібну освіту та навики: син закінчив військовий ліцей у Луцьку, в Алли перша фахова освіта – медична, тож на руках у неї був військовий квиток. За словами жінки, порадившись із сином Владиславом, разом ухвалили одностайне рішення: іти туди, де будуть корисними та зможуть допомогти.

«Повномасштабний напад на Україну для всіх нас став шоком і несподіванкою. Було дуже страшно, бо ніхто не знав, що і як буде далі. Тоді разом із сином, як сотні інших сміливців, вирушили у військкомат. Але на службу потрапили у різні роти. Таким чином війна стала випробуванням для наших сімейних стосунків», – розповіла Алла Музичук.

Відповідно до медичного фаху, жінка стала бойовим медиком. Окрім виконання посадових обов’язків, Алла Музичук проводить бійцям із інших формувань навчання та інструктажі з тактичної медицини, ділиться знаннями, які допомагають врятувати життя. За цей час жінка отримала званням молодшого сержанта.

На початку повномасштабної війни Аллу та її сина Владислава, як уже мовилося, направили нести службу в різні місця. Військова розповіла: бувало таке, що тижнями рідні не могли зідзвонитися, якщо не через активні бойові дії, то через відсутність зв’язку чи інтернету. Але нині мати та син вже служать разом, тож обом на душі спокійно.

Нещодавно Алла перевелася у медичну роту, бо переконана, що тут її знання і кваліфікація будуть кориснішими і затребуванішими.
Жодного дня млинівчанка не пожалкувала про свій вибір стати до лав ЗСУ. Каже, що рік війни змінив усіх і все. Але після Перемоги України над рашистами Алла Музичук хоче повернутися до цивільного життя, працювати юристкою, бо свою професію добре знає та дуже любить. До 24 лютого жінка очолювала державну виконавчу службу в Млинові.

Перебуваючи на військовій службі, свою начальницю постійно підтримують колеги з Млинівського відділу ДВС, подруги, найрідніші люди.

• Підготовлено за матеріалами Ольги Райко,
заступника головного редактора тижневика «Гомін»

 

#батьки та діти  #Млинівщина  #ЗСУ 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: