Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

“МакДональдз” – у Рівному

Другий на заході країни і 73-ій в Україні ресторан швидкого харчування “МакДональдз” було відкрито на території ТРК “Злата Плаза” (вул. Короленка, 1).
Директор “МакДональдз” у м. Рівне Максим Ревкач розповів, що частувати рівнян будуть польською картоплею. Свинина та яловичина, з якої готуватимуть страви, імпортована до нас із Бразилії та деяких європейських країн. А свіжі овочі, яких, за словами директора,  відвідувачі “МД” по всій Україні споживають 100 тонн на місяць, завозитимуть із Туреччини, Іспанії, Криму, коли у нас мине сезон цих продуктів.  Молоко у “рівненський фаст-фуд” прибуватиме із  Білої Церкви, а олія, котру використовуватимуть на кухні ресторану, виготовлена на спеціальне замовлення у Росії, щоправда, із українських соняшників. Щоб кожен охочий рівнянин зміг скуштувати перераховане, загалом було освоєно 12 млн. грн.
“Кожен сандвіч, – каже Максим  Ревкач, – чекає на свого покупця на кухні всього 10 хвилин, після чого утилізується”. Однак поспішати, кинувши все, не варто: двері ресторану, дизайн якого, до речі, розроблено в Парижі (як і всіх ресторанів “МакДональдз”), будуть відчинені з 6-ї до 24-ї години, а експрес-вікна – цілодобово.
Директор та персонал новоспеченого фаст-фуду очікують на 3 тисячі відвідувачів щодня.
• Анатолій Андрієвський

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: