Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Майже півмільярда – на дороги«Погані дороги – це проблема не лише Рівненщини, але й усієї України. Саме тому Глава держави Петро Порошенко та Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман оголосили 2017 рік – роком будівництва доріг. Саме тому Уряд цього року виділив рекордну для останніх часів суму коштів, яку ми спрямуємо на ремонти доріг», – зазначив Олексій Муляренко.
За його словами, Уряд спрямував для цього понад 150 мільйонів гривень, ще 300 мільйонів Рівненська ОДА очікує отримати від реалізації в області митного експерименту. Нагадаємо, що наразі Рівненщина бере участь в експерименті, в рамках якого 50 відсотків всіх перевиконань від планових надходжень із рівненської митниці будуть залишатися в обласному бюджеті та можуть бути перераховані на ремонт доріг місцевого та національного значення.
«Обласна влада вирішила першочергово спрямувати кошти від митного експерименту на ремонт траси Городище-Рівне-Староконстянтинів. Адже нещодавно ця дорога отримала статус національного значення. Тож, зважаючи на її вигідне географічне місцерозташування (вона знаходиться між двох трас міжнародного значення – так званої Варшавки та автомагістралі Київ-Чоп), а також враховуючи те, у якому стані перебуває наразі ця дорога, це – пріоритет», – розповів голова ОДА.
 Зокрема, гроші пі­дуть на дорогу в напрямі Рівне-Сарни та Рівне-Острог. Загалом, за попередніми розрахунками, буде відремонтовано майже 50 кілометрів. Решту траси Городище-Рівне-Староконстантинів планують оновити за кошти державного бюджету. Таким чином уся дорога з півдня на північ Рівненщини буде відремонтована.
Також за рахунок державного бюджету на Рівненщині планують відремонтувати й інші ділянки доріг.
«Обираючи відрізки доріг, ми в першу чергу орієнтувалися на опорні школи в кожному районі. Адже, створюючи такі заклади, маємо піклуватися й про доїзд дітей із сусідніх сіл», – прокоментував Олексій Муляренко.
Відтак були відібрані відрізки доріг між селами Серники та Бір Зарічненського району, в районі Степангорода та Красносілля Володимирецького району, а також дороги від Рокитного до Масевичів та 4 кілометри в районі села Кисоричі Рокитнівського району.
Будуватимуть та ремонтуватимуть дороги і в інших районах Рівненщини.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: