Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Літній чоловік ледь не замерз в ночі у Рівному

На зупинці у Рівному ледве не замерз чоловік

Сьогодні, 30 січня, о 5:41 на лінію 103 надійшов виклик від патрульного. Він повідомив, що біля залізничного вокзалу Рівного, через переохолодження не може рухатися чоловік. На запитання диспетчера, у якому стані та скільки років чоловіку, патрульний не міг відповісти, бо невідомий мовчав.

О 5:50 бригада Рівненської станції екстреної медичної допомоги та медицини катастроф прибула за вказаною адресою. На зупинці привокзальної площі виявили притомного чоловіка. Він погодився спілкуватися з медиками швидкої, проте відповідав лише на деякі запитання. Зокрема, представився як звати і скільки йому років (70). Де проживає і чому перебуває о 5-й ранку на вокзалі - не розповів.

Чоловік не міг самостійно пересуватися. На погане самопочуття не скаржився, лише сказав, що холодно.

Під час огляду медики з'ясували, що тиск, пульс та частота дихання у чоловіка в межах норми. Вкрили термоковдрою та доставили його до пункту обігріву на вулиці Жоліо Кюрі,21.

Працівники Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф вкотре нагадують людям - одягайтеся тепліше, не забувайте про рукавиці та шапку, при можливості беріть з собою гарячий чай в термосі та не перебувайте довго на вулиці!

Бережіть себе!

 

Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги

#103  #переохолодження 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: