Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Квіти від синів: у поліції Рівненщини зустрілися із матерями загиблих у війні колег

Напередодні Дня Матері, який цьогоріч в Україні відзначають сьогодні – 14 травня, із матерями поліцейських, які загинули під час повномасштабного вторгнення рф, зустрівся начальник ГУНП в Рівненській області Олександр Ганжа разом із заступниками.

У 2022 році поліцейська родина Рівненщини втратила шістьох синів України: начальника вибухотехнічної служби Олександра Мамчура та п’ятьох бійців спецпідрозділу «КОРД» — Сергія Шевчука, Василя Нисинця, Андрія Оксенюка, Ігоря Маркова та Тараса Мельника.

Неофіційний захід розпочали традиційно — хвилиною мовчання. Після неї Олександр Ганжа привітав та подарував матерям квіти.

«Вважайте, що ці квіти — від синів. Бо ми всі тепер ваші діти. І наш обов’язок — піклуватись про вас і підтримувати у всьому,— підкреслив очільник поліції Рівненщини. — Це наша спільна втрата і, водночас, історія, викарбувана іменами тих, кого ми не вправі забувати. Пишаємось ними, дякуємо та сумуємо разом із вами».

У неофіційній обстановці керівництво поліції області поспілкувалося із матерями своїх загиблих колег: про проблеми, потреби та переживання. Усі теми зводяться до однієї, бо війна сьогодні болить найбільше.

На їхніх сповнених печалю очах не висихають сльози. У їхніх мріях вільна, сильна, мудра, незалежна Україна. У них одне прохання — щоб пам’ятали їхніх дітей, а принесена ними жертва не була марною.

Після зустрічі мами та поліцейські на чолі із керівником поклали квіти до стіни пам’яті загиблих поліцейських, яку облаштували у Головному управлінні Національної поліції в Рівненській області. Потім — до пам’ятника загиблим правоохоронцям: на чорному холодному граніті тепер записані імена і їхніх синів.

 

#Рівненщина  #Рівне  #День Матері  #Герої 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: