Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Кваліфіковані оператори котелень готові до професійного виконання обов’язків

Днямиу Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулася державна кваліфікаційна атестація слухачів, які навчалися за професією «Оператор котельні». На навчання до РЦПТО безробітних направила Костопільська районна філія Рівненського обласного центру зайнятості.

Професія оператора котельні вимагає витривалих та фізично підготовлених робітників, проте нерідко на навчання до РЦПТО ДСЗ приходять і жінки. Світлана Мотчукта Людмила Тукаш з Костопільщинита Людмила Сидорукіз Рівногоне бояться труднощів, готовіпрофесійно виконувати обов’язки. До того ж, усі вони вже мають досвід роботи в теплових пунктах.

Важливим етапом навчання майбутніх кваліфікованих операторів котелень є виробнича практика на базах котелень різноманітних закладів. Впродовж 4 місяців слухачі навчалися в Рівненському центрі ПТО ДСЗ та здобували навички роботи на підприємствах КП «Костопіль-комуненергія» та ТзОВ «Поліссяхліб». Під час проходження виробничої практикивонивдосконалили навички роботи із сучасним професійним обладнанням. Роботодавці враховують важливі якості своїх потенційних робітників - наполегливість, відповідальність, жвавий інтерес до професії, дисциплінованість. Достойний рівень знань слухачів оцінила і державна кваліфікаційна комісія.

«Робота оператора вимагає максимальної уваги та бездоганного виконання інструкцій та рекомендацій заводу – виробника котла, аби під час його експлуатації була забезпечена якісна і ефективна робота котельні», - зауважив викладач Микола Ящук.

У роботі операторів котелень вкрай важливо дотримуватися інструкцій з охорони праці на робочому місці. «Слухачі підтвердили добрі знання цього розділу навчальної програми, що є обов’язковою вимогою до сучасного фахівця», - зазначив старший майстер Віктор Красовський.

«До слова, вітчизняні оператори знають і вміють набагато більше, аніж передбачає посадова інструкція. Універсальний робітник – той, що цікавиться виробничим процесом, готовий підстрахувати колегу, підказати та застерегти», - додав супроводжуючий групи Антон Аніскін.

«Головною ознакою успішного навчання слухачів навчального закладу було й залишається їхнє працевлаштування. Приємно, що група операторів котелень практично на 100% працевлаштована», - підсумувала ДКА заступник директора РЦПТО Руслана Бодренко. Вона подякувала випускникам за сумлінне навчання, виважене ставлення до обраної професії та вручила свідоцтва державного зразка.

Зауважимо, великий вибір робітничих професій та напрямів у Рівненському центрі ПТО ДСЗ дозволяє за будь яких життєвих обставин у короткі терміни отримати якісні знання, перспективну професію та успішно працювати. Отож, запрошуємо усіх бажаючих на професійне навчання!

Заходьте, телефонуйте або пишіть: м. Рівне, вул. Пирогова,8, 0362 68 37 95

cpto@cpto.rv.ua

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: