Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Красу за мільйон доларів відкрили у Рівному

На Покрову у Рівному кілька років поспіль традиційно відзначають свято вулиць Коперника та Петра Могили. Але цогоріч воно було особливим – на території пивзаводу, розташованого між цими вулицями, від­крили ще й так званий “історичний квартал”.

Ініціатором створення історичної забудови є директор Рівненського пивзаводу «Рівень» Мар’ян Года, який і фінансував створення цього видовищного проекту. На його  переконання, цей квартал буде не лише комерційним, але й  чудовим культурно-мистецьким  простором, привабливим для туристів, та й рівняни його швидко вподобають, бо не закохатися в цю дивовижну архітектуру просто неможливо.
«Будівлі створені у різних європейських стилях», – розповів один із архітекторів кварталу Ярослав Некоз.
За його словами, тут є і Польща, і німецькі риси: «Стиль змішаний. Насамкінець, враховуючи те, що поруч вулиця Коперника, було запозичено ідею з геліоцентричною системою світу, де сонечко по центру, а ми навколо», – розповів Ярослав Некоз.
«Цегарний подарунок для Рівного, бо, незважаючи на те, що місто Рівне має 700 чи більше років, тут  історичного залишилося мало... Я планував проводити фестивалі плану «Октоберфеста». Тут можуть проходити виставки художників, архітекторів», – каже Мар’ян Года.
«У Рівному з’явилася ще одна прекрасна фотозона. Світлини, зроблені тут –  просто неперевершені. Це ще одна видовищна візитівка Рівного, а їх у нашому місті не так уже й багато. Впевнена, що гостей, які приїжджають в місто, треба обов’язково вести сюди. Тут варто проводити і прийоми для високих гостей. Архітектура тут надзвичайно класна», - каже рівнянка Ольга Солімчук.
Мар’ян Года не приховує, що подарунок для міста справді коштовний і потягнув аж на мільйон доларів. Невеличка площа кварталу в той день зібрала кілька тисяч рівнян, тут було зроблено тисячі фото і селфі, тож віриться, що це тільки чудовий початок життя і популярності цієї нової родзинки міста Рівне.
• Василь Бурченя

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: