Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Красень-елеватор відкрили у Радивилові

Свідками події стали голова Рівненської облради Юрій Кічатий, голова Радивилівської райдерж-адміністрації Олег Бернацький, перший заступник начальника головного управління економіки та інвестиційної політики облдержадміністрації Леонід Біляк та інші представники органів влади.
Голова Радивилівської райдержадміністрації Олег Бернацький назвав відкриття елеватора знаковою подією для району.
— Аналогів такого комплексу на Рівненщині немає, а в Україні - одиниці. Мені приємно усвідомлювати, що це відкриття відбувається в той час, коли я очолюю район. Новий елеватор — це додаткові робочі місця, надходження в бюджет різних рівнів, стимул для розвитку сільського господарства. Сподіваюся, що ТОВ «Радивилівський елеватор» стане серйозним соціальним партнером влади, — зазначив керівник району.
Голова обласної ради Юрій Кічатий з нагоди урочистого відкриття підприємства нагородив грамотами обласної ради працівників, які брали активну участь у будівництві, зокрема начальника виробничої лабораторії Раїсу Бельмас, інженера з технічного нагляду Володимира Доценка, старшого майстра елеватора Петра Чижа. Юрій Кічатий зазначив, що для нинішньої влади надважливим завданням є розвиток усіх напрямів бізнесу. І саме відкриття цього елеваторного комплексу підтверджує партнерство між владою та бізнесом. На Радивилівщині з’явився ще один інвестор, який готовий працювати на перспективу. А загалом в області упродовж нинішнього року було відкрито 4 нових підприємства.
 За словами генерального директора групи компаній «Агросіті-Інвест» Юрія Люшні, новий елеватор дасть змогу забезпечувати сушку, обробку, зберігання  і відвантаження зерна підприємств, організацій, агрофірм, що здійснюють  вирощування сільськогосподарської продукції на території чотирьох областей:  Рівненської, Львівської, Тернопільської, Волинської. На об’єкті задіяно найкраще європейське та американське обладнання. Сучасними приладами оснащена і лабораторія.
Основними видами зернових, які оброблятиме елеватор, є ріпак, ячмінь, пшениця, жито, соняшник, кукурудза, соя та ін. Річний пропуск зернових елеватором складатиме 100 тис. тонн. При спорудженні підприємства, як наголосив директор, постійно відчувалася підтримка як районної влади, так і облдержадміністрації. Зрештою, дуже важливо і те, що на новому підприємстві отримали високооплачувану роботу більше сорока працівників різного профілю.
• Василь Бурченя

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: