Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Костопільчанам подарували і призи, і позитивні емоції

Усі, хто зробив свої перші покупки в магазині «Звонок» на суму від 1000 гривень, мали змогу взяти участь у розіграші супер-призів від магазину «Звонок» та від генерального партнера компанії «Samsung».

Розіграш супер-призів відбувся о 10 годині 16 червня в центрі Костополя. Магазин «Звонок» розігрував такі супер-призи: крутий телевізор LG на 32 дюйми, потужний блендер SATURN, праску, чайник, ваги на підлогу, а також іншу техніку.

А ще від генерального партнера компанії «Samsung» розігрували пральну машину, мікрохвильову піч та пилосос. Це було просто неймовірно!

Компанія «Звонок» робить завжди більше для свої клієнтів, тож усіх присутніх на розіграші чекала вікторина з приємними подарунками, у який взяли участь усі охочі. Відповідаючи на прості запитання, можна було виграти: мишу комп’ютерну, флешку на 16 GB, навушники, карту пам’яті, пауербанк, пакет налаштувань до смартфона і телевізора, фільтр для води та інші цінні призи.

Що до трьох головних призів від генерального партнера компанії «Samsung », то вони дісталися трьом чарівним жителькам Костополя: Олені Олександрівні, Людмилі Євгеніївні та Людмилі Володимирівні! Тож ми їх щиро вітаємо із цим.

Хтось вірив у свій виграш, хтось навіть не сподівався, а були навіть такі, хто отримав два подарунки. А головний переможець Людмила Володимирівна поділилася з нами своїми відчуттями: «Враження переповнюють. Я ніколи не вигравала такого великого призу і навіть не очікувала на таку удачу».

Компанія «Звонок» щаслива від того, що ми можемо не тільки дарувати гарні призи, а ще й гарні емоції, які в наш час так усім потрібні. Вся команда магазину «Звонок» щиро вітає всіх переможців і анонсує, що на Костопіль чекають нові розіграші. Тож стежте за новинами магазину «Звонок» на сайті кампанії www. zvonok.kiev.ua, а також в групі на Фейсбуці https://www.facebook. com/zvonokSHOP/.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: