Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Коштів на оздоровлення буде більше

– Ми обговорили питання оздоровлення дітей, – зазначає Юрій Кічатий. – Є попередня домовленість, що для нашої області буде додано на ці потреби ще 7 млн. грн.
На зустрічі були порушені питання про фінансування спортивних товариств, у тому числі для закупівлі спортивної форми та інвентарю. Олег Бондар з розумінням поставився до цієї проблеми і висловився за її вирішення. Керівники області і Фонду обговорили низку питань, які стосуються ініціатив Рівненщини щодо зменшення кількості фіктивних лікарняних листків і відповідної економії коштів, що дозволило б спрямувати значну їх частину на оздоровлення дітей.
Також йшлося про забезпечення санаторних закладів області, в тому числі “Червоної калини”, максимальним наповненням. Домовлено, що тендери на 2013 рік Фонд буде проводити вже цього року. Таким чином оздоровлення в наших санаторіях наступного року розпочнеться вже з січня.
У зустрічі також взяли участь заступник голови ОДА Світлана Сад та директор виконавчої дирекції Рівненського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Григорій Ясиновський. Олег Бондар висловив задоволення роботою регіональної структури і переконання в подальшій ефективній співпраці з обласною владою.
• Світлана Стельмащук

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: