Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Конфлікт двох лікарів: стало відомо, через що побились Коваль та Крохмаль

Про напад рівненського активіста та лікаря Романа Коваля на в.о.директора КНП «Міська лікарня» Володимира Крохмаля вчора повідомили на сторінці Дубенської міськради. Так, у дописі йшлося, що Роман Коваль вийшов з автомобіля, підійшов до Володимира Крохмаля на автомобільній стоянці біля медзакладу та після погроз та шарпанини ударив того в обличчя.

Приводом до цього буцімто стало питання оптимізації кадрів у травматологічному відділенні лікарні.

- Після чого разом із двома поплічниками Коваль спокійно сів в автомобіль, котрий поїхав у бік Рівного, що теж зафіксували відеокамери на виїзді з міста. А Крохмалю нічого не залишалося, як звернути до поліції, - йдеться у дописі.

Сам Роман Коваль визнає, що завдав удару Володимиру Крохмалю. Розповідає, що конфлікт виник через нібито скорочення травматологічного відділення та тиск, за словами Коваля, на завідувача відділення Сергія Муху.

- Конфлікт у першу чергу спровокував міський голова разом із теперішнім керівником міської лікарні Крохмалем. Мова йде про те, що під виглядом оптимізації лікарні вони вирішили скоротити травматологічне відділення та дійсно класного лікаря та хірурга Сергія Муху. Тому що їм потрібні їхні кадри. Сергій підтримував попереднього голову лікарні, і само собою, що зараз на нього здійснюється тиск. Я знав про це все. І вже зустрічався з цього приводу з міським головою, але ця партноменклатура вирішує долі всіх. Міський голова думає, що він - цар і Бог. Точно так само розумію, що людина живе на "відкатах". Так само так замішаний Данильчук (голова облради, авт.), там фірми його працюють. Точно так само і з лікарнею, - говорить Роман Коваль. - …Їм зараз потрібно поставити «своїх» людей, які будуть близькі до Крохмаля.

- Коли я приїхав до міського голови, то попросив їх: припиніть тероризувати відділення та залиште цього хірурга у спокої, - додає він.

Наразі, як повідомили у поліції, за цим фактом слідчі Дубенського відділу поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією частини 1 статті 126 Кримінального кодексу України (умисне завдання удару, побоїв або вчинення інших насильницьких дій). В рамках кримінального провадження тривають слідчі дії та встановлюються усі обставин. 

 

У колажі використано фото Інформаційного порталу міста Дубно

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: