Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Клеванська громада отримає державні гроші на розвиток ЦНАПу додатково

Субвенцію на розвиток мережі ЦНАПів отримає більше громад. Таке рішення сьогодні ухвалив Уряд під час засідання.

Річ у тім, що під час реалізації проєкту вдалося зекономити 14,5 млн грн субвенції. Кошти на реалізацію своїх проєктів за результатами тендерних процедур отримає на 23 тергромади більше. А це  188 громад замість 165, як планувалося раніше. 

На Рівненщні додаткові кошти спрямують для Клеванської громади. Їх використають на купівлю обладнання, яке необхідне місцевому ЦНАПу.

 Нагадаємо, що цьогоріч для Рівненської області з державного бюджету виділили понад 14 мільйонів гривень. Гроші передбачили для 7 громад: Радивилівської, Здолбунівської, Острозької, Бокіймівської, Дубенської, Вараської, Костопільської. 

Залежно від потреб, гроші спрямовують як на будівництво чи ремонт будівель ЦНАПів, так і на їх облаштування, а також забезпечення обладнанням

«Доступ до якісних послуг має отримати кожна громада. Власне, саме заради цього і відбувається трансформація мережі ЦНАПів. Раніше гроші з держсубвенції передбачили для 7 громад, а тепер, завдяки зекономленим коштам, до них додалася ще одна – Клеванська. Туди спрямують 310 тисяч гривень. За ці гроші планують закупити обладнання для видачі паспортів», - підсумувала заступниця голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: