Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Київське лайно – для зарічненського фермера?

Організатор фекальної акції проти гей-параду в Києві Анатолій Полюхович стверджує, що він із друзями просто заготовляли добриво і не мали наміру когось закидати лайном із біотуалетів.

Справжня слава на днях прийшла до депутата Зарічненської райради Анатолія Полюховича. Його транслювали столичні канали, про нього написали чимало друкованих та інтернет-видань. У той день, коли в Києві проходив гей-парад, столична поліція застала групу чоловіків із Зарічного за, м’яко кажучи,  дивакуватим заняттям – вони з допомогою розприскувачів наповнювали фекаліями з біотуалетів презервативи, якими наче б то мали закидати учасників гей-параду. Натомість сам депутат Зарічненської районної ради, він же – один із організаторів акції Анатолій Полюхович, запевняє, що то все вигадки поліції. Мовляв, вони справді збиралися протестувати проти гей-параду, але мирно, і навіть заявку про це подали столичній владі. Фекаліями ж наповнили дитячі надувні повітряні кульки, а не презервативи, бо в такий спосіб хотіли заготовити добриво(!) у столиці, його ж там, каже, багато, та й транспорт якраз був, щоб привезти у Зарічне… А гей-параду Києві зарічненським чоловікам побачити так і не пощастило.
– Ми хотіли у Зарічне завезти, експеримент зробити. У діжках везти незручно, а тут ще й хлопці приїхали на акцію. До цього з біотуалетів ще щось там додається, щоб добре вирощувалася розсада, – каже депутат.
За словами Анатолія Полюховича, у Зарічному нема таких біотуалетів, щоб могти заготовляти добриво на місці. Ближче вони є хіба лиш у Рівному. Але так сталося, що у Києві був якраз автомобіль, яким фекалії можна було доставити до фермерських полів. Ним вони приїхали на протест проти гей-параду.
Із неофіційних джерел нам стало відомо, що пан Анатолій насправді займається заготівлею і заморозкою дикоросів, тобто грибів і ягід. Яким боком до цієї діяльності можна притулити заготівлю специфічного добрива,
зрозуміти важко.

Проти учасників фекальної акції поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 4 статті 296 «Хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень». Нею передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Попри те, що вісьмох чоловіків із Зарічного столична поліція  затримала аж на 72 години, Солом’янський районний суд Києва відпустив їх  під підписку про невиїзд. Упродовж найближчих двох місяців Голосіївський райвідділ поліції проводитиме слідчі дії по справі. Вона може дійти до суду або ж може бути закрита за браком доказів.
Увесь цей час зарічненські хлопці не зможуть вільно пересуватися, а лише зі згоди слідчих.
Про суть цієї історії і пояснення Анатолія Полюховича, шановні читачі, робіть висновки самі. Ймовірно, у когось поведінка зарічненських чоловіків та депутата районної ради викличе просто сміх, а в когось і гіркоту.
• Роман Вістенко

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: