Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Хто прийматиме на роботу Приварського?

У той час, як нинішні представники виконавчої влади в роздумах, чи вже пакувати чемодани, зваживши на результати передвиборної соціології, чи в надії все ж дочекатися офіційних результатів виборів, у колишнього першого заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського з’явився реальний шанс повернутися на попереднє місце роботи.

Колегія суддів Рівненського окружного суду визнала незаконним звільнення першого заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського. Судді не побачили у його діях дисциплінарного проступку, власне, на підставі чого його звільнили в листопаді 2017 року. Відтак  розпорядження голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка про звільнення Приварського визнали незаконним.
Оскільки прогул екс-чиновника суд визнав вимушеним, то ОДА має виплатити йому  235 тисяч гривень заробітної плати. Цікаво, що рішення суду є негайним до виконання.
Як відомо, причиною звільнення Юрія Приварського стало те, що він погодив надання відпустки начальнику Рівненського обласного управління водних ресурсів Сергію Васильєву, який у такий спосіб зумів  відтермінувати на деякий час своє звільнення.
Юрій Приварський каже, що запис у трудовій книжці про звільнення через порушення присяги держслужбовця не дозволяв йому займатися адвокатською діяльністю, а тому після звільнення в ОДА він залишався безробітним. Оскільки суд визнав звільнення неправомірним, запис мають скасувати.
Додамо, що сьогодні першим заступником голови Рівненської ОДА є Віталій Ундір. Можливо, коли Юрій Приварський прийде із судовим рішення в ОДА поновлюватися на роботу, нинішніх  голови та його заступників уже не буде в Рівненській ОДА, і Приварському знову доведеться тижнями сидіти в порожньому кабінеті.
• Роман Вістенко

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: