Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Хата для депутата: У Рівному сусіди депутата облради скаржаться на тиск та безпідставні звинувачення

Хороший актор та талановитий режисер, депутат – не завжди дружній сусід.  Депутат Рівненської обласної ради Володимир Петрів вже 5 рік поспіль веде суперечку з сусідами по елітному житловому мікрорайону на розі вулиць Павлюченка і Макарова. Родина Бицюків півстоліття садила на ділянці городину, а ж у 2014 році третину їхнього городу Рівненська міська рада передала безоплатно у власність директору Рівненського облмуздрамтеатру Володимиру Петріву. А він свою чергу збудував тут чепурний, охайний будиночок. А от коли будуватися на свої приватизованій частині ділянки захотіли сусіди – новоспечений депутат пішов на сесію і гучно заявив про боротьбу за інтереси виборців, «незаконну забудову» та погрози. А про свій будинок поруч та очевидний конфлікт інтересів – не сказав ні слова. Сусіди депутата обурені та переконують, що всі будівельні роботи звичайного двохповерхового будинку відбуваються за законом, а документи на приватне будівництво будинку в порядку.

- Я виріс на цій землі. І знаю людей, які з тих часів тут мешкають. На цьому місці був наш город, з якого родина годувалася, - розповідає один із власників ділянки Руслан Бицюк. -  Ще з 60-их років ця ділянка площею 0,30 га  належала моїй бабусі  Бицюк Уляні Омелянівні. Потім, вже у двохтисячних моя матір збирала необхідні документи, щоб приватизувати цю землю. Але на сесіях міськради постійно отримувала відмови. Натомість пізніше, у 2014 році, частину цієї ділянки, віддали Володимиру Петріву. І ми навіть урожай там не встигли зібрати, коли приїхала будівельна техніка. У якості компенсації нам запропонували лише декілька мішків картоплі.  А наш впливовий сусід почав обурюватися та скаржитися відтоді, коли ми ще нічого й не починали робити, а тільки ходили по ділянці з рулеткою і робили заміри.

Зі скаргами Володимир Петрів прийшов і на сесію Рівненської міської ради, Володимир Петрів на камери ЗМІ розповів, що, мовляв, до нього, як до депутата обласної ради, звернулися місцеві жителі, які стверджували, що у Рівному незаконно побудують багатоповерхівки. Володимир Юліанович з трибуни закликав депутатів звернутися до Кабміну та Верховної Ради з проханням відновити в країні перевірки ДАБІ, а також сам звернувся до поліції, прокуратури та секретаря ради Віктора Шакирзяна, який очолює комісію з незаконних забудов.

Володимир Петрів на сесії

 

- Вулиця Павлюченка, 50 В-1,В-2 на одній ділянці в 10 сотих видано 2 будівельних паспорти.  Котлован вирили глибиною більше 3 метра. Я переконаний, що там буде побудована багатоповерхівка на 3-4 поверхи, а це 20-25 квартир.

Відео з ЧаРівне.інфо

 
Депутат облради на сесії Рівнеради заявив про погрози

Депутат облради та керівник Рівненського драмтеатру Володимир Петрів на сесії Рівнеради заявив про погрози. Деталі дивіться у виступі??????

Posted by ЧаРівне.info (www.charivne.info) on Thursday, February 11, 2021

 

Фото початку будівельних робіт на ділянці.

За інформацією Державного земельного кадастру про право власності та речові права на земельну ділянку, власником однієї з них площею трохи більше 6 соток є Сергій Бойчук, а іншої, яка займає площу понад 5 сотих, Руслан Бицюк.  Згідно з документами, на цій землі збираються будувати два котеджі. Для цього отримали всі необхідні дозвільні документи, розроблена та затверджена проектна документація з дотриманням всіх будівельних умов та обмежень.

 Витяг з дозвільних документів майбутнього будівництва.

Будівництво, ще не розпочалось, а Володимир Петрів вже занепокоєний майбутнім краєвидом з вікна власного будинку.

 

Будинок депутата обласної ради Володимира Петріва

Цей будинок до речі зафіксований як об’єкт незавершеного будівництва у декларації Петріва Володимира Юліановича за 2016 рік у розділі об’єкти нерухомості вказано, що він із 2014 року є власником земельної ділянки площею 1100 м2 у місті Рівне.

Натомість, за інформацією Державного земельного кадастру про право власності та речові права на земельну ділянку, суб’єктом права власності на земельну ділянку з кадастровим номером 5610100000:01:020:0353, яка знаходиться за адресою: Рівненська область, м. Рівне, вулиця Павлюченка, біля будинку №50, є Петрів Володимир Юліанович. Дата державної реєстрації права – 28.04.2014.

На чому ґрунтуються звинувачення Володимира Петріва в будівництві багатоповерхівки – сусіди не знають. Адже всі роботи на їхній, приватній ділянці відбуваються відповідно закону та проектної документації.

- Можливо хтось з сусідів волі би бачити тут ще й свій газон, і хотів ще й цю землю собі приватизувати, - припускає один із власників ділянки Сергій Бойчук. -  Ми будуємо звичайний будинок лише для своєї родини. Котлован справді глибокий, але по-іншому на цій місцевості не побудуєш – геологія така.  До того ж, хочемо облаштувати тут і підвальне приміщення. Жодних меж ми не порушували. Все робиться відповідно до проекту. Земля приватизована. А оскільки мова йде про малоповерхову забудову, то інших дозволів і не потрібно, - переконує Сергій Бойчук.

- Знаєте, у нас була дуже неприємна розмова з сусідом минулої суботи. Він мені прямо сказав: «Влада тут я. Ти будуватимеш тільки те, що я дозволю. Не витрачайте час і зусилля дарма, все одно все засипите», - додає син Сергія Бойчука Олександр.

Розібратися ж в конфліктній ситуації доведеться депутатам. Чи знайдуть вони підтвердження гучним словам депутата? А якщо ні, то чи доведеться Володимиру Петріву все ж таки вибачатися перед сусідами? Емоції вляжуться, а сусідство – то надовго.

• Тарас Юрчук

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: