Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Керівникам торгових центрів Рівненщини нагадали про дії під час «повітряних тривог»

Російські терористи майже щодня «б’ють» ракетами по об’єктах цивільної інфраструктури. Водночас, на Рівненщині дедалі частіше люди сприймають сигнал повітряної тривоги недостатньо відповідально. На цьому наголосив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін під час розширеної наради в ГУ ДСНС в Рівненській області.

«Мешканці, почувши сирену, не ховаються в захисних спорудах, а знаходяться на ринках, в торгових центрах, закладах відпочинку. Такі дії становлять загрозу. Приклад - трагедія в Кременчуку. Тим часом, на Рівненщині здійснено обстріл 11 об’єктів військової та цивільної інфраструктури, загинуло 29 людей та 42 людини отримали травми. Ми повинні розуміти, що ліквідація надзвичайних ситуацій покладаються виключно на нас з вами. Мешканці області повинні бути впевнені, що у випадку «прильотів» їм буде надана необхідна допомога від всіх служб області. Тому напоготові 24/7», - зазначив Сергій Подолін.

На нараді були присутні начальники районних військових адміністрацій, тергромад, співробітники ГУ ДСНС України у Рівненській області, департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення ОВА, а також керівники торгових центрів області, закладів із масовим перебуванням людей.

Керівникам великих торгових центрів області було акцентовано на необхідності розміщення при входах у заклади, вказівників з інформацією адрес розташування найближчих захисних споруд цивільного захисту з маршрутами руху.

Також було наголошено, що під час сигналу «повітряна тривога», усі торговельні заклади припиняють роботу та зачиняються на той час, доки не буде дано «відбій» тривоги.

За словами начальника ГУ ДСНС України у Рівненській області Юрія Корецького, з початку воєнного стану, на ліквідацію наслідків обстрілів об’єктів військової та цивільної інфраструктури було залучено 360 чоловік особового складу та 73 одиниці техніки від ДСНС області, а також 136 чоловік та 29 одиниць техніки комунальних служб.

Окрім того, допомагали ліквідовувати наслідки 3 пожежні поїзди станції Здолбунів, Сарни та Ковель та понад 100 чоловік волонтерів, персонал Червоного Хреста, військових частин, державних лісових господарств та місцеві пожежні команди.

Рівненська ОВА


 

#безпека  #обстріл 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: