Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Касир – професія універсальна

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості майбутні касири на підприємстві, в установі та організації впродовж 2,7 місяців вивчали технологію касових апаратів та основи бухгалтерського обліку. Направлені на навчання Рівненським міським центром зайнятості, безробітні із різноманітним трудовим досвідом (серед слухачів -педагог, товарознавець, бармен…) вчилися вправно приймати, видавати та зберігати готівку в касі віртуального підприємства; оформлювати операції з одержання і видавання готівки за касовим ордером, підписувати прибуткові касові ордери та ставити штампи «Сплачено» або «Депоновано» та багато іншого, цікавого та специфічного, у чому розуміється лише кваліфікований робітник. Куратор групи Лариса Середюк схвально відгукується про слухачів: «Самоорганізовані, активні та готові до повноцінної роботи. Такі робітники ніколи не підведуть, здатні професійно вдосконалюватися і навчатися».

Місячна виробнича практика, яка відбувалася у партнерів навчального закладу, - ТзОВ «Обслуговуюча компанія ЖБК ОСББ», ТзОВ «Мега-Авто-Сервіс», ПрАТ «Рембуд», ТзОВ «Техмік» та інших, - допомогла закріпити отримані знання, а декому й познайомитися із майбутніми роботодавцями.

Викладач Галина Борковська зауважує: «У РЦПТО ДСЗ навчальна програма касирів (на ПУО) передбачає також вивчення основ бухгалтерського обліку. Слухачі навчилися працювати в програмі 1С:Підприємство – Бухгалтерія для України 8.2». Такі знання значно розширюють діапазон працевлаштування випускників».

Присутня на ДКА методист РЦПТО ДСЗ Наталія Місюра називає кращих за відповідями касирів : Тетяна Клименчук, Світлана Янчук та Юлія Уринович. Свої перші професійні здобутки слухачки вже продемонстрували у навчання і на виробничій практиці, тепер час проявити себе у роботі.

Кваліфіковані касири зможуть успішно працювати як касирами на ПУО, так і помічниками головних бухгалтерів або старшими касирами в супермаркетах. Отримала пропозицію від роботодавця і Оксана Стрихарчук, яка виробничу практику проходила у магазині «Копійка».

За результатами успішного навчання та державної кваліфікаційної атестації слухачі РЦПТО ДСЗ отримали свідоцтва державного зразка. З привітальним словом до них звернулася Наталія Місюра: «У нашому навчальному закладі за робітничою професією «Касир (на ПУО)» вам поталанило отримати своєрідний бонус, адже професія універсальна і передбачає працевлаштування за декількома напрямами! Нехай здобуті знайомства, досвід і комунікації сприяють життєвому успіху і професійному зросту!».

• РЦПТО

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: