Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Кабмін продовжив карантин в Україні до 11 травня

Сьогодні Уряд ухвалив рішення про продовження карантину до 11 травня. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. 

За його словами, рішення приймалося на основі моделювання аналітиків Національної академії наук України та дані Міністерства охорони здоров'я свідчать про те, що Україна ще не пройшла піку захворюваності, який може настати на початку травня. 

Піку захворюваності у Кабміні очікують в період між 3 та 8 травня, додав Шмигаль. 

Водночас він заявив, що Уряд "має чіткий план виходу з карантину", який складається з 5 етапів. 

Стартову точку цього плану ми називаємо «День К». Для його початку є дві умови. По-перше, якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання у країні не змінюється або коливається в межах 5%. По-друге, лікарні заповнені пацієнтами з COVID-19 менш ніж на 50%, - зазначив Денис Шмигаль.

За нашими розрахунками, «День К» має настати 12 травня. Також у нас є важливі завдання до цього часу, над якими ми працюємо: поступово збільшуємо кількість тестувань, покращуємо забезпечення лікарень та медиків, запроваджуємо систему Е-контролю за самоізоляцією як альтернативу обсервації та розроблюємо нові соціальні стандарти. Це насамперед носіння засобів індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції та постійна дезінфекція., - додав він. 

Нагадаємо, карантин в Україні триває з 12 березня. Спочатку він мав закінчитися 3 квітня, але його було продовжено до 24 квітня, також Уряд прийняв ряд додаткових більш жорсткіших обмежень. 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: