Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Жителі ще чотирьох сіл зустріли Новий рік із газом

На будівництво вісімнадцятикілометрової підвідної магістралі з НАК «Нафтогаз України» залучили понад 10 мільйонів гривень. Тож до відзначення ювілею Першокниги газ з’явився в Пересопниці та Шостакові, а тепер блакитним паливом почнуть користуватися жителі ще чотирьох сусідніх сіл району. Вони подякували обласній і районній владі, газівникам і будівельникам, що подбали про їхні віддалені населені пункти, зробивши їх більш перспективними.
Таким чином вдається виконувати президентське завдання щодо створення людям належних умов незалежно від місця їх проживання, зауважив заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак. Він також додав, що Рівненський район – лідер за рівнем газифікації. Так, із майже сотні сіл нині лише одне залишилося без блакитного палива. Голова райдержадміністрації Анатолій Камінський акцентував, що зробить усе можливе, аби в перспективі збудувати підвідний трубопровід до останнього населеного пункту, щоб Рівненський район став першим стовідсотково газифікованим не лише в області, а й у всій західній Україні.
Газівники Рівненщини пообіцяли у 2014 році залучати різні джерела фінансування, аби подати блакитне паливо ще до десятка населених пунктів Дубенського, Гощанського, Корецького та Дубровицького районів. А цьогоріч вдалося збудувати 156 кілометрів підвідних магістралей, що у  півтора раза більше ніж торік. Завдяки цьому полегшили побут майже 4 тисячам господарів, загалом в області газифікували 8 сіл (у Рівненському, Дубровицькому, Корецькому та Острозькому районах).
Роман Вістенко

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: