Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Їздив на заробітки до Росії та тепер у свої 54 воює проти окупантів: Історія спецпризначенця з Рівненщини

Військовий на позивний Дєд до кінця не вірив, що росіяни підуть нищити українців. Їздив на заробітки до Росії, мав там родичів та друзів. Та тепер у свої 54 він є спецпризначенцем у 71-й окремій єгерській бригаді

У 2014 році чоловік подався до військкомату, але в армію його не взяли. Потім війна відійшла на другий план – була десь далеко від його рідної Рівненщини та й мало хто розумів до кінця, що відбувається.

"Бойові дії почали чергуватися із переговорами, і, врешті, новини з АТО стали просто тривожною частиною його, все ж мирного, життя. Він їздив до Росії, аби прогодувати велику родину. 24-го лютого для нього світ змінився назавжди. Дєд зрозумів – росіяни лише вдавали із себе друзів, а тепер прийшли стерти із лиця землі його країну та народ", – зазначають у повідомленні.

У свої 54 військовий більшість часу дбає про те, щоби його побратими не були голодними та всім забезпеченими, однак при потребі бере автомат і рушає на позиції.

 
Єгер із позивним "Дєд" розповів, чому він на війні, і як склалися його стосунки із родичами та друзями в Росії після агресії московитів.

"Дєд" до кінця не вірив, що росіяни підуть нищити українців. Їздив на заробітки до Росії, мав там купу родичів та друзів. В 14-му подався до військкомату, але в армію його не взяли. Потім війна відійшла на другий план - була десь далеко від його рідної Рівненщини та й мало хто розумів до кінця, що відбувається. Бойові дії почали чергуватися із переговорами, і, врешті, новини з АТО стали просто тривожною частиною його, все ж мирного, життя. Він їздив до Росії, аби прогодувати велику родину. 24-го лютого для нього світ змінився назавжди. Дєд зрозумів - росіяни лише вдавали із себе друзів, а тепер прийшли стерти із лиця землі його країну та народ. У свої 54-ри він - спецпризначенець. І хоч більшість часу дбає про те, щоби його побратими не були голодними і всім забезпеченими, при потребі бере автомат і рушає на позиції. Про те, як мирний сім'янин став воїном - далі пряма мова.

Posted by 71 окрема єгерська бригада on Thursday, August 4, 2022

 

#ЗСУ 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: