Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

"Інватаксі" у Сарнах відкриває нові можливості

За час функціонування у місті Сарни «Інватаксі» - а це пів року, з липня 2019 року, здійснено більше 130-ти поїздок. Завдяки цьому транспортує можливість перевозити спортсменів якісно та комфортно у різні куточки країни, аби вони брали участь у всеукраїнських, обласних, міжнародних змаганнях та заходах. Крім того, спецтранспорт надає послуги з перевезення до реабілітаційних пунктів, повідомляє сайт Сарненської міської ради.

Завдяки наявності цього автотранспорту спортсмени клубу взяли участь у змаганнях серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Придбання  спецтранспорту здійснено за програмою «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю» за рахунок коштів уряду. Спеціально обладнаний автомобіль було передано Фондом соціального захисту інвалідів.  ФСК «Повір у себе»  отримав автомобіль завдяки  участі міської ради у проєкті Міністерства соціальної політики України.

Послуги з перевезення автотранспортом надаються безкоштовно, в т.ч. для жителів міста. Фінансування служби з перевезення здійснюється за кошти міського бюджету.

Крім того, як ми уже повідомляли, в грудні 2019 року ФСК «Повір у себе» розпочав роботу у реконструйованому приміщенні, у якому створені  всі необхідні умови  для занять спортом людьми з особливими потребами, облаштовані тренажерні зали, побутові кімнати, душові, адмінкабінети. Побудовані підсобні приміщення і гаражі та комплексний тренажерний майданчик на вулиці. У клубі займається понад 70 людей з інвалідністю. 

#"Інватаксі"  #Сарни 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: