Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Городок хоче залишитись Городком, а не стати частиною Рівного

Таку позицію декларує Городоцький сільський голова Олеся  Ткачук.

- Ми не хочемо приєднуватися до Рівного. Мешканці Городка та сіл, що входять да складу сільради, спільно з мешканцями Обарова бачимо себе в окремій спільній громаді, а не в спільній із містом Рівне. Робоча група навіть не радилася з мешканцями Обарова та Городка, не запросили нас, як представників, на засідання, щоб почути нашу думку, не проїхали, не подивилися на ці села. Це несправедливо, і ми цього не сприймаємо. У четвер ми плануємо їхати у Кабмін, У Міністерство регіонального розвитку, щоб там домагатися відміни рішення робочої групи при Рівненській ОДА. Ми наполягаємо на тому, що хочемо бути самостійною громадою із центром у Городку, - заявляє Городоцький сільський голова Олеся Ткачук.

А й справді, якщо говорити про критерії, якими керувалися в робочій групі при прийнятті цього рішення, то зрозуміти його логіку дуже складно.

Городоцька сільська рада якраз є повністю спроможною і останні кілька років ще й ділилася коштами з районним бюджетом. Чи не криється вся абсурдність рішення робочої групи в тому, що окрім фінансового ресурсу Городок і Обарів мають ще й чималий запас вільної землі, на яку хтось міг покласти око? Врешті-решт, термін об'єднання громад, згідно з перспективним планом, ще не  завершено і мешканці Городоцької та Обарівської сільських рад дуже сподіваються на те, що їх таки почують.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: