Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Фотоісторію 130-го окремого розвідувального батальйону представили у Дубні

Понад три роки проведені на передовій: фотоісторію 130-го окремого розвідувального батальйону представили широкому загалу у Дубні. В замку, на території культурного заповідника відтепер й експозиція історії сучасної. Її деталями військовослужбовці ексклюзивно поділились з знімальною групою Рівне 1.

Понад 3-роки проведені на передовій: бойові завдання, перемоги, болючі втрати побратимів та довгоочікуване повернення додому. Офіцер батальйону Петро Сойка зафільмував на власних світлинах миттєвості з історії 130-го окремого розвідувального батальйону. Його особовий склад лише тиждень тому повернувся зі Сходу.

Батальйон формувався в 15-році в розпал війни. А в серпні 2018 року був розміщений в Дубні, зараз тут його постійне місце дислокації: простір для експозиції фотоісторії розвідувального батальйону символічне – у Дубенському замку поруч з культурними пам’ятками відтепер й історія новітня. Нехай не проста, але обов’язкова для усвідомлення та пам’яті.

За словами, автора світлин – найбільше хотілось показати побут військовослужбовця. Далі його роботи будуть показувати широкому загалу: у навчальних закладах та музеях. Кожне фото – має свою історію. Часто складну та непердбачувану.

130-батальйон входить до складу оперативного командування “Захід”. Його функція та головна роль – це військова розвідка. На сьогоднішньому заході були присутні і герої світлин, які потрапили до об’єктиву камери – для них вони особливі.

#фотовиставка 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: