Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

"Формула Штайнмаєра" - консерва від Експрезидента Петра Порошенка"

Сьогодні під час позачергового сесійного засідання Рівнеради, яке було скликано за ініціятиви фракції ВО "Свобода" депутати підтримали звернення до Президента України та Верховної Ради з приводу недопустимості здачі національних інтересів України та імплементації "формули Штайнмаєра".

"Хочу нагадати, що сьогодні ми споживаємо ту консерву, яку нам заклав ще у 2016 році Експрезидент Петро Порошенко. Саме він тоді ініціював процес створення плану Штайнмаєра та роботу над деокупацією Донбасу у завідомо програшному для нас Мінському форматі. Ми не можемо допустити, аби відбулася легітимізація терористів та їх посібників, а тому повинні рішуче виступити проти імплементації «формули Штайнмаєра»", - зазначив голова фракції ВО "Свобода" Юрій Осіпчук.

Окрім того депутат-свободівець Олег Карпяк запропонував запросити на чергове засідання міської ради народного депутата-мажоритарника від Рівного, для того, аби він представив свою позицію щодо імплементації "формули Штайнмаєра" до українського законодавства.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО «Свобода»

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: