Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Фасад поліцейської станції у Рівному прикрашає тематичний мурал

Непримітна стіна багатоквартирного будинку на вулиці Княгині Ольги в обласному центрі перетворилася на справжній витвір мистецтва. Саме тут на першому поверсі знаходиться поліцейська станція, де несуть службу дільничніофіцери поліції, працівники сектору публічного порядку та контролю за обігом зброї ГУНП в Рівненській області.

Ідея створити мурал на фасаді місцевого будинку виникла у серпні цьогоріч: під час відкриття оновленого приміщення поліцейської станції керівництво ГУНП вирішило таким чином привернути до «об’єкта» увагу. 

Невипадково серед кількох варіантів було обрано зображення поліцейського офіцера громади. «Цей однойменний проєкт є одним із найбільш успішних, а рівень довіри до них серед населення — найвищий», — пояснив вибір начальник ГУНП Рівненщини Олексій Камишанський. 

До робіт приступили у середині жовтня і менше як за п’ять днів задум поліцейських втілив місцевий художник Костянтин Качановський. 

«Хотілося б, аби у житті кожного було якнайбільше позитивних моментів. І йдеться не про якісь глобальні, а про звичні речі, що викликають приємні емоції,— підкреслює начальник поліції області Олексій Камишанський. — І от саме  у цьому зображенні є і піклування, і турбота, і захист, і безпека, і любов. Тож, сподіваюся, що такий вуличний живопис додасть яскравих фарб у життя рівнян і гостей міста».  

Відділ комунікації поліції Рівненської області

 

#мурал  #102 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: