Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Фарфале і мінестроне у шкільній їдальні? Запросто!

Володимирецький районний колегіум, який очолює знаний на Рівненщині педагог Анатолій Остапенко, вже багато років поспіль знаходиться в авангарді щодо впровадження різного роду прогресивних новацій та технологій, вдосконалення освітнього, виховного процесів та дозвіллєвої роботи. Про кожен із цих напрямів можна розповідати довго, красномовно і натхненно. Величезну увагу, звісно ж, тут приділяють і турботі про здоров’я дітей. Тож, аби учні були смачно, корисно і недорого нагодовані, першими на Рівненщині впровадили сучасну й прогресивну систему харчування за рекомендаціями Євгена Клопотенка – відомого  кулінарного експерта, шеф-кухаря, бізнесмена, телеведучого і засновника соціального проекту зі зміни культури харчування «CultFood».
У меню вихованців колегіуму нині запросто можна побачити не лише звичні для нашого слуху та шкільного меню страви, а й екзотичні – як-от фарфале, мінестроне, равіолі, паелья… При цьому діти разом із батьками самі щотижня обирають собі страви до смаку, просто сидячи вдома біля комп’ютера й аналізуючи запропоновані варіанти. Вартують же смачні, різноманітні й (обов’язково!) корисні обіди учнів колегіуму заледве 12-15 гривень.


– Реалізувати задум щодо впровадження мультипрофільного харчування нам вдалося, передовсім, завдяки тому, що освітній заклад уже мав відповідну наукову базу.  Адже свого часу Володимирецький районний колегіум реалізував експеримент Всеукраїнського рівня щодо впровадження дистанційного навчання, завдяки цьому нас  навіть обрали для  навчання в режимі реального часу  дітей, котрі лікувалися в Охматдиті, – розповідає директор Анатолій Остапенко. – А тут склалося так, що батьки висловили незадоволення харчуванням. Тож треба було щось  змінювати.

Прогресивна ж система харчування Євгена Клопотенка була в усіх на вустах. Написали до відомого кулінарного експерта, а він відповів, що зацікавлений у співпраці, надіслав збірник із рецептурою своїх страв…
Утім, за цією лаконічною  розповіддю Анатолія Федоровича про реалізацію чудової ідеї – тривала, кропітка і дуже непроста робота. Спершу одержали згоду батьків на те, щоб освітній заклад самостійно організовував харчування, потім заручилися підтримкою влади району, адже потрібні були матеріальні ресурси буквально для всього: від придбання ложок і виделок до холодильників, плит, а також для реконструкції приміщення їдальні. Була створена проектна група, і – до роботи. Підтримку одержали і з місцевого бюджету, і з державного, також – від нинішнього народного депутата Віктора М’ялика, котрий надав будівельні матеріали та обладнання на 500 тисяч гривень. Допоміг і випускник  школи, підприємець Анатолій Діжурко. Батьки ж і колектив колегіуму вклали у реалізацію задуму дуже багато своєї праці, відчутно зекономивши державні кошти та наближаючи втілення ідеї щиро і з ентузіазмом.


Результат дійсно радує! Простора й красива шкільна їдальня аж виблискує чистотою, привітні й високопрофесійні кухарі у допомогу до свого вміння та старань мають сучасну техніку, діти у білосніжних ковпаках організовано і чітко накривають на столи…
– Все нині налагоджено, мов годинниковий механізм, – наголошує директор. – Фактично, я лише о сьомій ранку заходжу в їдальню, щоб підписати меню, і все. Як це працює?.. Кожен учень колегіуму, а їх у нас майже тисяча, має свій логін-пароль. Із його допомогою, перебуваючи вдома, вони разом із батьками, а  старші діти – самостійно, заходять в інформаційну систему та обирають із запропонованих варіантів меню на той чи інших тиждень те, яке буде до смаку. Першу, другу, третю страви можна компонувати в різних комбінаціях. До речі, загальний перелік страв ми попередньо визначали шляхом анкетування. Він постійно вдосконалюється й оновлюється – залежно від того, що  діти вподобали найбільше. До меню обов’язково входять декілька видів овочів, фруктів, м’ясні та рибні страви, кілька видів напоїв, хлібобулочні вироби, млинці, печиво, супи та кілька видів гарнірів. Потім одержана на тиждень інформація акумулюється, кожен клас має детальний інформаційний листок, відповідно до якого черговий  перевіряє у їдальні, чи належно все накрито.


Варто також зазначити, що в колегіумі повністю виключили готівкові розрахунки за харчування, оплата відбувається виключно в електронній формі. Наприкінці місяця батькам приходить СМС-повідомлення, де вказана сума, яку потрібно заплатити за харчування.
 Крім їдальні є в освітньому закладі й сучасний буфет. Збиратися там на перервах у невимушеній обстановці найбільше полюбляють учні старших класів. Коли зайшли туди, теж побачили чимало молоді. Усі усміхнені, бадьорі і без жодного ніяковіння чи скутості  перед директором.
– Це була моя мрія – створити для старшокласників куточок,  де вони могли б побути без нагляду, почувалися вільно, не були обмежені етикетом їдальні, – каже, тепло усміхаючись, Анатолій Федорович.
До речі, крім сучасної і, можна сказати, модної організації шкільного харчування, тут і загалом дбають про формування  в учнів звичок здорового способу життя та культури харчування, в тому числі в родинах. Із цією метою цьогоріч у квітні, приміром, у колегіумі провели декаду здорового харчування. Її родзинкою став майстер-клас, під час якого батьки учнів самотужки готували страви за збірником Євгена Клопотенка. Приємних вражень, щирого спілкування і смакоти тоді було по вінця. І свою просвітницьку мету захід  виконав сповна.
• Світлана Тубіна

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: