Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Екс-заступник голови ОДА, який пішов у декрет, прокоментував своє звільнення

Перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір звільнений із посади. Відповідне розпорядження вчора видав новий голова адміністрації Віталій Коваль - пише UA: Рівне. Нагадаємо, що 30 серпня пан Ундір пішов у декретну відпустку. Журналісти Суспільного зателефонувало йому та попросили пояснити, чому він написав заяву на звільнення. 

– Для мене це основне і дуже дякую, що ви про це запитали – я не тримаюсь за посаду. Це я міг би собі спокійно бути у декретній відпустці чи у відпустці по догляду за дитиною до травня місяця, але я не хочу створювати якихось некомфортних умов сьогодні для новопризначеного голови ОДА, тому що це його право – мати нову команду, і це логічно й правильно. Тому, щоб не складати йому якихось перепон у вигляді того, що доведеться приймати людину на тимчасове місце, я зі своєї волі написав заяву і є сьогодні таке розпорядження. Поки що те все, що робить ця команда, мені подобається, тому що я бачу, що є стратегічний розвиток, є продовження тих речей, які ми робили. Так має бути, так має відбуватись у цивілізованому суспільстві. Ніякої посади немає вічної. Треба розуміти, що сьогодні ти прийшов, але буде час, коли тобі доведеться передавати цю справу для інших, – сказав Віталій Ундір. 

Суспільне також запитало, чим займатиметься пан Ундір після звільнення.

– Я ніде не діваюсь, я в політичній орбіті Рівненщини, продовжую працювати як депутат обласної ради. Сьогодні можу сказати на 100%, що буду брати участь у наступних місцевих виборах, є вибори в ОТГ, досить багато перспектив. Але найближчим часом, напевно – трішки відпочити, бо все таки 9 років було безперервної роботи і однієї, і іншої – це трохи складно, – розповів він.

Нагадаємо, першим заступником голови ОДА Віталій Ундір пропрацював трохи більше року. На останніх виборах до Верховної Ради він балотувався по 153-му округу як мажоритарник від «Європейської солідарності». 

Щодо інших заступників голови ОДА, а це Олександр Корнійчук, Ігор Тимошенко та Світлана Богатирчук-Кривко, то щодо них кадрових рішень новий керівник адміністрації не приймав, повідомила Суспільному представниця пресслужби Тетяна Панасюк.

##Рівненщина #дикрет #Віталій Ундір #заступник #Рівненської ОДА #звільнення 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: