Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Екснардеп Лозінський перемагає на виборах у Кіровоградському районі

Колишній народний депутат Віктор Лозінський, який сидів у в'язниці за вбивство, перемагає на виборах. Про це виданню "ВВС Україна" підтвердили в місцевій виборчій комісії.

За інформацією 5 каналу.

Лозінський є кандидатом на голову Підвисоцької об'єднаної територіальної громади, що у Голованівському районі на Кіровоградщині. У комісії заявили, що перемога була "впевненою", але уточнили, що оформлення протоколів ще триває.

Довідка. У квітні 2010-го Віктора Лозінського засудили до 15 років ув'язнення за вбивство мешканця Кіровоградської області Валерія Олійника, що відбулося у тому ж Голованівському районі. Тоді нардеп від БЮТ із місцевим прокурором та місцевим міліцейським головою закатували чоловіка, якого заскочили в мисливських угіддях Лозінського. Сам обвинувачений наполягав, що це була самооборона.

Після 4 років за ґратами у червні 2014-го він вийшов на волю "за станом здоров'я". Тоді у справу втрутився керівник уряду та генпрокурор, після чого прокуратура домоглася повернення Лозінського до в'язниці. Але вже 2016 року колишньому нардепу перерахували термін ув'язнення, згідно із "законом Савченко", за яким день у СІЗО рахується за два, і він вийшов на свободу.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: