Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Дзвінки сарненців на "швидку" прийматиме диспетчер у Рівному

З наступного року Сарненську станцію екстреної медичної допомоги підключать до Єдиного диспетчерського центру в Рівному. Відтепер медики виїжджатимуть не на всі виклики, пише http://sarnynews.city

Усі дзвінки сарненців на "швидку" прийматиме диспетчер у Рівному. Адреса виклику та місця перебування автомобілів екстреної медичної допомоги відображатимуться на спеціальному табло. На виклик направлятимуть найближчий до хворого автомобіль.

Доки "швидка" прямуватиме за адресою, диспетчер продовжуватиме спілкування з хворим. Він матиме чіткий перелік запитань. Вони допоможуть оцінити стан хворого і вирішити, яка допомога йому потрібна. Відтепер медики виїжджатимуть не на всі виклики.

"Це не залежатиме від Сарненської станції екстреної медичної допомоги. Тому хай населення не обурюється. Ми будемо працювати за світовими стандартами та правилами, яких маємо дотримуватись. При підвищеному тиску чи температурі потрібно звертатись до сімейного лікаря, а не у "швидку". Люди поки що до цього не звикли, тому зараз саме час це змінювати", - пояснює старший фельдшер Лариса Яремчунь.

До слова. Станції екстреної медичної допомоги на Рівненщині в роботу Єдиного диспетчерського центру вводять по черзі. Рівненська станція вже працює так з 29 жовтня. Зміни у роботі Сарненської заплановані на 11 лютого.

--Тетяна Колядич

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: