Дубенчанка потрапила у фінал «Міс Всесвіт 2020»
Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Дубенчанка потрапила у фінал «Міс Всесвіт 2020»

Уродженка Дубенщини Ольга Іващук увійшла в ТОП-10 фіналісток конкурсу краси «Міс Всесвіт Мальта 2020», який відбувся у місті Сент-Джуліанс у Мальті 29 серпня. Поспілкуватися з Ольгою вдалося журналістам Рівне1.

«Це був довгий шлях і все постійно змінювалося через коронавірус.Але спільною працею ми дійшли до фіналу. І я дуже задоволена, що потрапила в ТОП-10 фіналісток цього конкурсу»- з радістю розповідає модель.

Родом 23-річна красуня з села Гірники Дубенського району, однак наразі проживає у Мальті. Ще з вісімнадцяти років юна дубенчанка розпочала модельну кар'єру. І вже за 5 років успішно проявила себе у сфері моделінгу, попрацювавши в Китаї, Італії, Норвегії, Швеції та Мальті.

"Рік тому організатори конкурсу «Міс Всесвіт Мальта» помітили мою модельну роботу і запропонували взяти участь у конкурсі", – поділилась Ольга з журналісткою.

Дівчина додає, що погодилася, оскільки завжди хотіла розповісти про свій життєвий досвід і надихати людей.Якщо є мрія – слідуй за нею, не бійся, працюй і все вдасться, – таким є життєве кредо Ольги Іващук.

За словами моделі, «Міс Всесвіт» – це не конкурс, де лише оцінюють зовнішність, а звертають неабияку увагу й на розум, уміння спілкуватися та гарно поводитися.

Увійшовши в ТОП-10 фіналісток конкурсу краси у Мальті, наша землячка не планує зупинятись і додає:

"Конкурс закінчився, але я шукаю нові висоти, на які буду підніматися".

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: