Дубенчанин ледь не довів до біди, проте газ запломбувати у себе вдома не дав
Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Дубенчанин ледь не довів до біди, проте газ запломбувати у себе вдома не дав


У суботу 28 березня на номер аварійно-диспетчерської служби АТ «Рівнегаз» у місті Дубно надійшов виклик про запах газу у під’їзді від мешканців будинку по вулиці Мирогощанська, 3.
Бригада АДС оперативно виїхала на місце виклику до 5-ти поверхового будинку. Члени бригади зафіксували концентрацію газу у під’їзді і відразу перекрили стояк.

 

Під час обстеження квартир через замкову щілину було виявлено підвищену концентрацію газу біля квартири за номером 51. Однак двері ніхто не відкривав.
Бригада АДС викликала працівників поліції та ДСНС, завдяки яким вдалося потрапити у помешкання споживача. Як виявилося, у помешканні була несправна плита, на якій не перекривалася ручка крана конфорки. Чоловік поводив себе агресивно і протидіяв виконанню безпосередніх обов’язків працівників газової служби. Чоловік не дав запломбувати газ у квартирі. Тому газовики були змушені перекрити газ на стояку, адже існувала небезпека загазованості під’їзду та отруєння мешканців квартир.
До речі, чотири квартири із п’яти є боржниками за газ та послуги з розподілу. Тому АТ «Рівнегаз» ще раз звертається до споживачів з проханням своєчасно розраховуватися за отримані послуги, дотримуватися всіх правил безпечної експлуатації газових приладів та не наражати на небезпеку своїх рідних і тих, хто живе поряд з вами.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: