Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Дорогу до Білого озера спробують передати державі

Дорогу, яка веде до туристичної перлини Рівненщини – Білого озера, що у Вараському районі, хочуть передати у державну власність. Звернення до Держагентства автомобільних доріг України стосовно передачі у державну власність дороги розгляне на одній з найближчих сесій Рівненська обласна рада. Ініціювала його обласний депутат з Вараша Олена Корень. Повідомляє видавництво Володимирець.Сity.

Дорога Т-18-08 Зарічне - Борове - Стара Рафалівка - Полиці проходить через смт Зарічне, села Привітівка, Перекалля, Борове, Рудка, Більська Воля, Собіщиці, Стара Рафалівка, Суховоля, смт Рафалівка і село Полиці. І вона - одна з найгірших в області вже багато років. Особливо ділянка, яка пролягає через села Рудка та Більська Воля.

Її щорічно обіцяють зробити усі обласні чиновники і всі народні депутати він нашого округу. Але чомусь щоразу ремонтують одну й ту саму ділянку.

Утім, можливо щось зміниться у новому Вараському районі?

Адже ця дорога фактично з’єднує через Стару рафалівку зарічненську громаду із центром Вараського району – містом Вараш – і проходить ще через дві територіальні громади: Рафалівську та Полицьку.

Звісно, це справа не одного року. Але гарантію початку робіт над її проектуванням та ремонтом давали і народний депутат Віктор М’ялик, і голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, і голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук.

#Біле озеро 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: