Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

До уваги отримувачів державної допомоги одиноким матерям у Рівному

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» внесено зміни щодо порядку призначення і виплати державної допомоги одиноким матерям.

Зокрема змінено періоди, за які обраховуються доходи для призначення допомоги. З 1 липня 2020 року до розрахунку середньомісячного сукупного доходу сім’ї беруться доходи за два квартали, що передують місяцю, який передує місяцю звернення за призначенням допомоги. Для прикладу, при зверненні у листопаді будуть враховуватися доходи за ІІ-ІІІ квартали 2020 року (квітень-вересень).

Відповідно до роз’яснень Міністерства соціальної політики, відомості про доходи за відповідні квартали в ДПС будуть лише після 20 числа листопада (за ІІІ квартал). У такому випадку відсутність інформації про доходи за ІІІ квартал 2020 року унеможливлює своєчасний розгляд заяв громадян, прийнятих упродовж листопада 2020 року.

Усі звернення знаходяться на контролі в адміністраторів Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному та будуть опрацьовуватись спеціалістами УПСЗН м.Рівне після надходження відповідної інформації.

Додатково повідомляємо, що надання державної допомоги на дітей одиноким матерям буде призначатись та виплачуватись з затримкою.


Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: