Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Дитсадок на Рівненщині добудовують, щоб розмістити там переселенців

У селі Мале Вербче, що у Сарненському районі на Рівненщині, добудовують дитячий садок. Там, за словами голови Коростського старостинського округу Віктора Титечка, планують розмістити переселенців, які поки поселені в інших будинках. Сам заклад почали споруджувати десять років тому, але так і не завершили.

За інформацією видання Суспільне мовлення України.

В окрузі наразі оселились майже 40 переселенців. Староста пояснює: старі будинки не мають необхідних санітарних умов та зручностей для дорослих.

"Всі вимоги полягають у санвузлах, яких не мають будинки. Дитсадок обладнаний санвузлами, усім необхідним, ванна є, все. Буде де помитися і приготувати їжу. Це має дуже велике значення”, — каже староста округу.

Роботи виконують шляхом співфінансування місцевого, обласного та державного бюджетів, каже міський голова Сарн Руслан Серпенінов. Зальний кошторис — близько 17 мільйонів гривень.

“Приміщення було на стадії готовності орієнтовно більше 60%, але, зрозуміло, що нам довелося скоригувати проєктно-кошторисну документацію, привести її у відповідність з сьогоднішніми будівельними та санітарними нормами. На сьогодні, згідно договору підряду, передбачено близько 15-ти мільйонів гривень, але мають бути виділені додаткові кошти також і з обласного бюджету”, — пояснює мер.

Руслан Серпенінов додає, що після закінчення війни та перемоги України у добудованому приміщенні буде дитсадок. Але поки будівельники отримали завдання переобладнати його під потреби дорослих.

“Там були дитячі унітази, дитячі умивальники менших розмірів. То ми будемо вносити корективи у проєктну документацію і відповідно будемо вже ставити для дорослих людей і унітази, і умивальники, і все інше. Все інше нічим не відрізняється що для дорослих, що для дітей. Розраховуємо до кінця листопада це все закінчити”, — каже головний інженер будівництва Ігор Цицюра.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: