Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Директора та головного бухгалтера одного з комунальних підприємств міста притягнуто до відповідальності за несвоєчасне подання е-декларації

Дубенською місцевою прокуратурою доведено у Дубенському міськрайонному суді винуватість директора та головного бухгалтера одного з комунальних підприємств міста у скоєнні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених  ч.1 ст. 172-6 КУпАП.

Встановлено, що посадові особи комунального підприємства, порушуючи вимоги Закону України «Про запобігання корупції», без поважних причин, щорічну електронну декларацію за 2019 рік подали з запізненням.

Підтримавши позицію Дубенської місцевої прокуратури,  суд  визнав достатніми докази вини осіб  та застосував до порушників штрафні санкції.

Постанови суду відносно вищевказаних осіб набрали законної сили, у зв’язку з чим, до органу місцевого самоврядування внесено подання, в порядку частини 3 статті 65 Закону України «Про запобігання корупції», з метою встановлення причин і умов, що сприяли вчиненню такого правопорушення.

Так, протягом вересня-жовтня місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді 5 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, відповідальність за вчинення яких передбачена ст. 172-6 КУпАП.


Матеріали Дубенської місцевої прокуратури
Рівненської області

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: