Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Директор одного з підприємств неправомірно заволодів землями на більш як пів мільйона гривень

Дубенською прокуратурою  повідомлено про підозру 29-річному жителю Тернопільської області у вчиненні кримінального правопорушення, а саме: самовільне зайняття земельної ділянки, яким завдано значної шкоди її законному володільцю.  

Під час розслідування слідчими встановлено, що чоловік будучи директором одного з приватних підприємств Рівненщини, з метою отримання прибутку, у 2018 році на території однієї із селищних рад Дубенського району вчинив самовільне зайняття 31 земельної ділянки загальною площею 85,257 га, шляхом посіву насаджень сільськогосподарських культур, їх обробітку та збору урожаю, незважаючи на те, що ця земля перебувала в оренді приватного підприємства з Київщини.

Такими діями підозрюваного завдано значної шкоди законному володільцю, в якого перебувала ця земельна ділянка в користуванні, та склала понад 616 тис.грн.

Досудове розслідування триває. 

До слова, за скоєний злочин громадянину загрожує покарання  у вигляді штрафу від двохсот до трьохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

##Рівненщина #Дубно #зловмисник #заволодів #знмлями 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: