Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Директор НАБУ програв апеляцію щодо незадекларованого відпочинку на Сарненщині

Рівненський апеляційний суд 13 грудня відхилив скаргу захисту директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника щодо незадекларованого відпочинку на Рівненщині, повідомляє UA: Рівне

Йдеться про події, що сталися на базі у Сарненському районі.

Згідно з матеріалами справи, в якості подарунка керівник НАБУ буцімто двічі отримав оплачений третіми особами відпочинок: у період з 28 грудня 2018-го по 2 січня 2019-го, та з 6-го по 8-ме березня цього року, на загальну суму 25 тисяч гривень. І цей "цінний подарунок" він потім не вказав у декларації.

Винен: суд у Рівному поставив крапку у "корупційній справі" керівника НАБУ

Артем Ситник участь у засіданні сьогодні брав у режимі відеоконференції з Києва. Він звертався із проханням закрити справу "за відсутності події злочину". Ще перед початком розгляду його адвокат клопотав про повторне дослідження доказів і про допит свідків. Суддя це прохання задовольнив частково – лише про повторне дослідження доказів.

Винен: суд у Рівному поставив крапку у "корупційній справі" керівника НАБУ

Зрештою, після дебатів суддя Василь Сачук залишив у силі рішення колеги з суду попередньої інстанції. Оскарженню воно не підлягає.

Як повідомляло Суспільне раніше, 6-го вересня Сарненський районний суд виніс постанову, якою притягнув Артема Ситника до адмінвідповідальності та наклав на нього штраф у розмірі 3 тисячі 400 гривень за те, що він, буцімто, отримав у подарунок відпочинок на базі в селі Страшеве Сарненського району, за який заплатили інші особи. Під час попередніх засідань сам Артем Ситник заявляв, що у подарунок нічого не отримував і за відпочинок гроші повернув.

– Ця справа має виключно замовний характер з боку перших керівників правоохоронних органів, зокрема, Генпрокурора (йдеться про попереднього генпрокурора Юрія Луценка, який навесні надав справі розголосу, – ред.). Судовий розгляд був необ’єктивний, а докази були оцінені однобоко, упереджено, – казав керівник НАБУ Артем Ситник 6-го жовтня.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: