Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Десять діячів культури Рівненщини отримуватимуть обласні стипендії

Стипендіатами голів Рівненської ОДА та обласної ради стали 10 діячів культури та мистецтв області.

Щомісячно, упродовж року, стипендію у розмірі 500 грн отримуватимуть провідні творчі працівники краю.

Серед них – реставратори, краєзнавці, театрали, етнографи, фольклористи, письменники, літературознавці та перекладачі. Відзнаку отримали також обдаровані діти, які активно беруть участь в культурно-мистецькому житті області.

Дана ініціатива сприятиме стимулюванню творчої праці, підтримки та поліпшення матеріальних умов життя діячів культури і мистецтва Рівненщини.

Стипендії призначили:

Миколі Бендюку, реставратору архівних та бібліотечних матеріалів Національного університету «Острозька академія».

Олені Коник, викладачу Зорянської школи мистецтв, керівнику народного аматорського хору та учаснику ряду творчих колективів відомих в області і за її межами. 

Зінаїді Луніній, яка активно співпрацювала по втіленню нових форм роботи закладів культури області, започатковувала огляди художньої самодіяльності серед різної вікової категорії населення.

Володимиру Мушировському, провідному краєзнавцю, одному із організаторів ряду досліджень Поля Берестецької битви,  Пересопниці, ініціатору створення  музейних закладів у Сарнах, Млинові, Радивилові та Володимирці.

Олені Медведєвій, члену Національних спілок письменників та журналістів України, лауреату міських літературних премій та майстру народної творчості.

На фото Олена Медведєва

Юліані Попович, наймолодший ді-джейці України, учасниці фестивалю талантів і краси, конкурсу читців-декламаторів та юних поетів, численних фотоконкурсів та благодійних акцій.

На фото Юліана Попович

Катерині Приймачук, етнографу, фольклористу, лауреату премій в галузі народного мистецтва, розробнику  обласної програми  збереження художніх промислів Рівненщини.

На фото Катерина Приймачук

Наталії Сирцовій, письменниці, літературознавецю, перекладачу, журналісту, авторці ряду видань.

Олені Ткачук,  артистці-ляльководу, провідному майстру сцени та режисеру.

Івану Одейчуку, обдарованому учню з Березнівщини, який попри незрячість активно бере участь у культурно-мистецькому житті району.

На фото - Іван Одейчук та голова ОДА Віталій Коваль

Прес-служба Рівненської ОДА

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: