Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Депутата Сарненської райради викрили на розкраданні бюджетних коштів на ремонті доріг

Служба безпеки України викрила депутата районної ради на розкраданні мільйонів бюджетних коштів під час ремонту доріг державного значення на Рівненщині.

За повідомленням спецслужби, будівельна компанія депутата Сарненської районної ради у 2017 році уклала угоду зі Службою автомобільних доріг Рівненщини на здійснення поточного ремонту доріг регіону на майже 29 мільйонів гривень.

Зазначається, що депутат спільно з керівником власної будівельної компанії під час виконання робіт завищили їх вартість. Підрядники, зокрема, підробляли та вносили недостовірні дані в акти транспортних послуг, товарно-транспортні накладні щодо кількості перевезеної продукції. 

Таким чином було привласнено майже 10% бюджетних коштів, виділених на проект. А бюджету було завдано збитки на 2,7 мільйона гривень.

Під час обшуків у фігурантів справи вилучили понад 800 тисяч гривень, а також комп’ютерну техніку, документи, носії інформації із доказами протиправної діяльності. Судом арештував власне і комерційне майно та автотранспорт зловмисників.

Депутату Сарненської районної ради та його спільнику в межах кримінального провадження оголошено про підозру за ч. 5 ст. 191 (заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах), ч. 2 ст. 209 (легалізація доходів, одержаних злочинним шляхом у великих розмірах) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, які спричинили тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: