Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Депутата райради разом зі спільником відправили під нічний домашній арешт

За результатами розгляду клопотань слідчого, погоджених прокурором прокуратури Рівненської області, слідчим суддею Рівненського міського суду депутату Сарненської районних радта його спільнику – директору приватного підприємства, які підозрюються у розкраданні державних коштів на ремонті доріг, обрано запобіжний захід кожному у виді нічного домашнього арешту у період з 22.00 до 6.00 год. наступної доби строком на 60 діб.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області. 

Крім того  на підставі ухвал слідчого судді було арештовано все майна підозрюваних, зокрема об’єкти нерухомості (домоволодіння, виробничі приміщення, земельні ділянки), два дороговартісних легкових автомобілів, три сідлових тягачів іноземного виробництва, 7 вантажних автомобілів та 6 причепів до них, грошові кошти в сумі понад 800 тис. грн., вилучені документи та інші речові докази.

Нагадаємо, будівельна компанія депутата у 2017 році уклала договір зі Службовою автомобільних доріг на ремонт доріг на майже 29 мільйонів гривень у Березнівському районі. При цьому суми виконання ремонтів були завищені. Також підрядників підозрюють у підробленні актів транспртних послуг, товарно-транспртних накладних. 

В СБУ повідомляли, що таким чином було привласнено 10 % коштів від проекту. А сума завданих збитків бюджету склала 2, 7 мільйона гривень. 

Досудове розслідування триває. 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: