Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Депутат від Рівного Олександр Ковальчук опинився в списку ймовірних хабарників

30 жовтня народного депутата України від партії “Слуга народу” Олександра Ковальчука, що обраний по 152-му виборчому окрузі в місті Рівне, викликали на допит у спеціалізовану антикорупційну прокуратуру у справі корупції в фінансовому комітеті Верховної Ради, пише horyn.info.

Олександр Ковальчук є заступником голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. 18 жовтня більшість членів фінансового комітету ВР проголосували противинесення на розгляд Верховної Ради законопроекту про ліквідацію корупційних схем у сфері оцінки об’єктів нерухомості, що, за даними ЗМІ, пов’язана з близьким до олігарха Ігоря Коломойського депутатом Антоном Яценком. Кажуть, що окремих депутатів від “Слуги народу” простимулювали хабарями у 30 000 доларів.

Саме тому 23 жовтня спеціалізована антикорупційна прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за фактом можливого отримання хабара 11 депутатами, серед яких опинився і депутат Олександр Ковальчук. Справу розслідуватиме НАБУ. Про це повідомив керівник САП Назар Холодницький.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: