Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Давати кваліфіковані відповіді на публічні запити вчились у Дубенській РДА

Отримання відповіді на публічний запит, як один з принципів забезпечення прав та свобод громадян, - вчора на цю тему відбувся навчальний семінар в приміщенні Дубенської РДА. Його організатори  - Рівненська обласна державна адміністрація спільно з Регіональним представництвом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Рівненській області, Рівненський центр підвищення кваліфікації держслужбовців.

Учасниками семінару були представники інститутів громадянського суспільства, посадові особи, відповідальні за доступ до публічної інформації та звернення громадян з Дубенського, Радивилівського, Млинівського, Демидівського районів та міста Дубно.

Громадська омбудсменка із захисту виборчих прав ГО "Опора" у Рівненській області Марія Цип’ящук за допомогою життєвих прикладів розтлумачила роль органів державної влади в забезпеченні дотримання прав людини, що гарантовані державою. Одним із невідємних прав людини є право на отримання інформації.

Детальніше про основні вимоги до надання відповідей на публічну інформацію поділилися Уповноважений Верховної Ради України з прав людини в Рівненській області Андрій Преподобний та завідувач сектору доступу до публічної інформації Рівненської ОДА Вікторія Гуцуляк.

Учасники семінару отримали вичерпні відповіді щодо правильного застосування "Закону про доступ до публічної інформації" в контексті дотримання прав людини, які гарантовані державою, повідомляє Дубенська районна державна адміністрація .

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: