Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Cпортивний прорив

Інвестиції – в здоров’я
Відкриття нового спортивного залу стало справді знаковою подією і справжнім спортивним проривом для багатьох прибічників здорового способу життя. У цьому запевнили голову облдержадміністрації Василя Берташа під час його робочої поїздки в Дубровицький район жителі села Людинь. Вони наголосили, що новозбудований заклад завантажений на 100 відсотків. У ньому займаються не лише школярі з чотирьох навколишніх сіл, а й їх батьки та педагоги,  молодь. Є графік,  за яким тренуються дитячі, жіноча та чоловіча команди в позаурочний і канікулярний час. Крім того, найкраща сільська спортивна споруда стала місцем для проведення районних змагань і навіть приймала обласну дитячо-юнацьку лігу з баскетболу. Лише за рік місцеві учні опанували види спорту, якими до цього часу не мали змоги займатися, та вибороли ІІІ командне місце в районній спартакіаді серед школярів.
Василь Берташ зауважив, що інвестиції в здоров’я дітей – це вклад у майбутнє держави. Саме тому Президент України акцентує на залученні молоді до занять фізичною культурою і спортом. Виконуючи доручення Глави держави, в Дубровицькому районі відкрили зал боксу та важкої атлетики, збудували два спортивні майданчики (баскетбольний та тренажерний з усім обладнанням в  м. Дубровиця). Тим часом при центрі позашкільної освіти створили туристичний гурток, а в ДЮСШ запрацювали 7 додаткових гуртків і секцій. Водночас, завдяки держінвестиціям, вдалося добудувати сучасний спортивний зал у селі Берестя. А у Дубровиці діють школа бойового гопака та фізкультурно-спортивний клуб для інвалідів «Джура». Їх вихованці вражають результатами не лише район, область і державу, а й презентують досягнення іноземцям. Нині зі своїм наставником Петром Велінцем дубровиччани виступають у США.
Головну спортивну споруду Зарічненського району збудують цьогоріч
Таке завдання підрядникам дав голова облдержадміністрації Василь Берташ, відвідавши будівельний майданчик у смт Зарічне. Він аргументував, що для місцевої молоді це вкрай актуально, оскільки їм ніде займатися спортом. Нині уроки фізкультури гімназисти проводять у шкільному коридорі, пристосованій класній кімнаті та на вулиці. Водночас районна ДЮСШ теж не має бази, аби набрати учнів у гуртки та секції. Тому завершення довгобуду - спортзалу вирішить проблеми не лише школярів, а й молоді райцентру.
На будівництво головної спортивної споруди Зарічненського району область отримала гроші з держказни. Загалом у цей об’єкт інвестують понад 12 мільйонів бюджетних гривень, повідомив директор департаменту будівництва та архітектури облдержадміністрації Юрій Сідлецький. За його словами, це буде найбільший у районі спортзал площею майже 1000 квадратних метрів. Тож тут проходитимуть не лише уроки фізкультури, а й районні змагання. Для цього будівельники облаштують глядацькі трибуни на 200 місць.
У спортивній споруді, окрім великої зали, буде також додаткова, менша. В ній директор школи планує розмістити борцівську, гімнастичну, тренажерну та тенісну зони. У новобудові облаштують ще 3 кімнати для гурткової роботи, а також душові, туалети та роздягальні.
Попри непросту економічну ситуацію, Президент України розуміє проблеми громад Рівненщини, і тому за останні три роки в області вдалося збудувати більше десятка сучасних спортзалів, а також завершити законсервований з 2004 року навчально-спортивний комплекс у селі Балашівка Березнівського району, підсумував Василь Берташ.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: